EHP2021 – rekordite ja uuenduste aasta

Kui 2018. aastal tundus, et kõik rekordid on löödud, siis EHP 2021 tõestas vastupidist. Augusti viimastel päevadel saabus Tartusse kokku 985 osalejat, kelle hulgas oli 631 EHL-i liiget,  252 õde/assistenti, 31 üliõpilast, 17 tehnikut ja 12 suuhügienisti. Messil tutvustas oma tooteid 64 eksponenti Eestist ja lähiriikidest. Rekordiline oli ka 26. augustil läbi viidud eelkursuste programm, mis koosnes sel korral üheksast loengust, millest võttis osa pea 200 kuulajat!

EHP2021 oli lisaks ka uuenduslik. Ühelt poolt olime sunnitud järgima riigi poolt kehtestatud COVID-19 haiguse levikuga seotud piiranguid, samal ajal võtsime riski ning katsetasime uut QR-koodil põhinevat piletisüsteemi ning digitaalset küsimuste esitamise ja tagasisidestamise platvormi Worksup. On rõõm tõdeda, et kõik sujus suuremate tõrgeteta ning muudatused võeti osalejate poolt hästi vastu. Aitäh!

EHP avasõnad ütles EHL president Piret Väli, kes andis üle ka EHL auliikme tunnistuse dr. Eva Vakrale.

Kaks põhiprogrammi päeva olid täis põnevaid ja mitmekesiseid loenguid, laiast teemade valikust leidsid kindlasti kõik oma. Kohe, kui valmib loengute videomaterjal, laadime need salvestused, mille taasesitamist on lektor lubanud, sisselogitavasse osasse, et saaksite soovi korral oma teadmisi kinnistada või vahele jäänud loengut hoopis nüüd vaadata.

Täname kõiki, kes võtsid need umbes seitse minutit oma ajast ning andsid meile tagasisidet EHP korralduse osas! Nagu ikka – kiitusest ja toetusest inspireerume, laitusest võtame õppust. Kindlasti arvestame tulevikus sellega, et soovijatel oleks rohkem aega nii lektoritele küsimuste esitamiseks, ühest loengust teise liikumiseks kui ka messikülastuseks.

Tagasisde andjate vahel loosisime välja EHP2022 tasuta pääsme ning selle võitis Meelis Rajasalu. Palju õnne!

Save the Date! “Eesti Hambaarstide Päevad 2022” toimub Tartus 25.-27. augustini. Eelkursused 25. augustil, peoõhtu 26. augustil Püssirohukeldris koos ansambliga Regatt.

EHL tänab kõiki koostööpartnereid ning vabatahtlikke abilisi, kes aitasid kaasa sündmuse sujumisele!

EHP 2021 pildigalerii leiate siit.

Kohtumiseni Tartus!