Pood

Hea kolleeg!

Liikmesoodustusega registreerumiseks tuleb ostukorvis täita kõik väljad. Isikukoodi põhjal tuvastab süsteem liikmelisuse ning selleks peab olema tasutud kehtiva aasta liikmemaks.

Kui kavatsed internetipangas tasumiseks sisse logida ID-kaardiga, siis pead ENNE veebipoodi sisenemist taaskäivitama veebisirvija (näiteks Chrome, Firefox, Explorer) nii, et ID-kaart oleks arvutiga ühendatud. Seda ei pea tegema, kui valite makseviisiks “Arvega” või logite panka mobiil-IDga.
Näitan kõiki 2 tulemust

  Kirjeldus

  Toimumisaeg: 2. detsember 2022

  Toimumiskoht: Proto avastustehas, Pantera saal, Peetri 10 Tallinn

  Korraldaja: Eesti Hambaarstide Liit

  Maht: 7TP

  PÄEVAKAVA

  09.00 – 10.00 REGISTREERIMINE, HOMMIKUKOHV, NÄITUS

  10.00 – 10.15 AVASÕNAD

  10.15 – 11.15 Komplitseeritud proteetilised juhtumid. Alina Ruzanova, hambaarst

  Loengus jagatakse keerulisemaid ravijuhtumeid, mis oli lahendatud multidistsiplinaarse lähenemisega. Jagatakse raviplaani mõttekäiku ja ravi käigus esile tulnud detaile.

  11.15 – 12.15 Endokrinoloogi pilk suupiirkonna haigustele. Sille Kaseleht, endokrinoloog, TÜ Kliinikum

  Endokriinhaigused on pigem harva suuõõnt haaravate probleemide peamiseks põhjuseks, kuid hambaarsti poolt leitavad muutused võivad viia põhihaiguse kiirema diagnoosimiseni. Lisaks seisundi esmasele äratundmisele ja patsiendi edasistele uuringutele suunamisele, aitab teadlikkus endokriinhaigustega kaasnevast ära hoida hambaravi käigus tekkivaid võimalike komplikatsioone.

  12.15 – 12.35 KOHVIPAUS

  12.35 – 13.35 Arst ja patsient, arst kui patsient, arst kui kolleeg. Margus Lõokene, psühhiaater, Põhja-Eesti Regionaalhaigla

  Mõtestame lahti läbi psühhiaatri pilgu meditsiinieetika ja moraalsete väärtuste alustõed. Kuidas me neid väärtusi hindame ja kuidas me selle kõigega hakkama saame üha kiirenevas ühiskonnas.

  13.35 – 14.15 LÕUNA

  14.15 – 14.45 Eesti Hambaarstide Liidu uue kvaliteedijuhise tutvustamine. Kristjan Gutmann, kvaliteedijuhise töörühma juht

  Tutvustame 2022 kevadel valminud uut hambaravidele koostatud Eesti Hambaarstide Liidu kvaliteedijuhist.

  14.45 – 15.45 Meditsiinikiirituse kliiniline audit ja hambaravi. Sergei Nazarenko, praktik-professor, Tallinna Tehnikaülikooli Tervisetehnoloogiate Instituut

  Julgustav loeng: et patsient ei kardaks hambaravi, ei tohi hambaarst karta meditsiinikiirituse kliinilist auditit!

  15.45 – 16.30 Periimplantiidi ennetamine ja mittekirurgiline ravi. Mai Kalm, hambaarst

  Loeng annab ülevaate implantaate ümbritsevate kudede haiguste – mukosiidi ja periimplantiidi – etioloogiast, riskifaktoritest ning ennetamisest.Samuti käsitletakse nende haiguste mittekirurgilise ravi põhimõtteid.

  LÕPUSÕNAD

  Korraldajal on õigus programmis muudatusi teha.

  OSAVÕTUTASUD 

  06.09. – 30.10.202231.10.- 23.11.2022
  EHL liige110 €130 €
  EHL mitteliige190€250 €
  Õde, assistent  60 €  80 €
  Suuhügienist, tehnik  80 €100 €
  Üliõpilane  40 €  60 €

  Pärast tellimuse/arve tasumist saabub teie postkasti QR koodiga pilet, mis tagab sissepääsu EHL loengupäevale. Kui registreerite rohkem kui ühe osaleja, siis lisage kindlasti iga osaleja nimi ning isiklik e-posti aadress!

  Osavõtutasude tagastamise kord:

  – kuni 31. oktoobrini 2022 makstakse tagasi 75% tellimuse maksumusest

  – alates 31. oktoobrist– 23. novembrini 2022 makstakse tagasi 50% tellimuse maksumusest

  – alates 23. novembrist 2022 tagasimakseid ei teostata

  • Üliõpilane: 40.00 
  • Suuhügienist, tehnik: 80.00 
  • Õde, assistent: 60.00 
  • EHL mitteliige: 190.00 
  • EHL liige: 110.00 
  Kirjeldus

  EHL 2. detsembri loengupäeva raames korraldame ühise revüüteatrikülastuse!  Eesti Tantsuagentuuri revüüteater Starlight Cabaret uus revüülavastus The GreatEST Show viib üheks õhtuks tõeliste muusikahittide maailma!

  Mõni lugu on olnud maailmakuulus ja kõiki edetabeleid juhtiv mega-hitt, mõni aga lubamatult väikese tähelennuga Eestis koduselt armsaks saanud muusikapala, mis on leidnud oma kindla koha hoopis kuulajate südametes.
  Need on meloodiad, mille tunned ära juba esimestest taktidest. Need on laulud, mille sõnu tead une pealt peast ja mille järgi tantsisid ennastunustavalt koolidiskol, armusid ning nutsid, kui südamevalul polnud otsa ega äärt.
  Need on viisid, mis on ületanud põlvkondade piirid, mida mängitakse aastast aastasse raadiotes ning kuulatakse ikka ja jälle nii kodus kui peol.

  The GreatEST Show toob megahitid publikuni uues kuues ja Starlight Cabaret’ le omases võtmes!

  Esimeses osas tulevad esitamisele kõigile tuntud kodumaised hitid, mis on tuntuks lauldud armastatud artistide poolt ning leidnud oma koha Eesti muusika kullafondis.
  Teises osas kõlavad maailmamuusika pärlid väga erinevatest žanritest. Millised siis on kõige populaarsemad hitid läbi aegade või kes on maailma mängituim nais- ja meesartist?

  Aegumatud kodu- ja välismaised hitid toovad lavale revüüteater Starlight Cabaret tipptasemel artistid! Unustamatud solistid Irina Haak, Kalle Sepp või Bert Pringi ning Kristiina Renser või Kärt Anton.
  Maitseelamusi pakub Original Sokos Hotel Viru Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, mille juurde sobitatud veinivaliku eest hoolitsevad Eesti parimad sommeljeed!

  Hind 89 €
  Hinnas sisaldub: tervituseks pokaal vahuveini, revüülavastus, 3-käiguline à la carte õhtusöök, sissepääs ööklubisse Café Amigo (klubi lahtiolekupäevadel)

  Peoõhtul Restoran Merineitsi asub Original Sokos Hotel Viru teisel korrusel. Samal korrusel asub ka garderoob üleriietele.
  Dress code: PIDULIK

  ÕHTU KAVA
  • Peosaal avatakse 19:00, külaliste saabumine hiljemalt 19.15
  • Restoran Merineitsi gurmeekokad serveerivad õhtu jooksul pidulistele hõrgu kolmekäigulise à la carte õhtusöögi
  • Õhtusöögi käikude vahel etendub revüülavastus
  • Õhtu lõppedes võimalik pidu jätkata ööklubis Cafe Amigo (vastavalt ööklubi lahtiolekuaegadele)

  Kabareeõhtul järgime kõiki Eesti Vabariigis kehtivaid COVID-19 turvalisusreegleid.

  Olete palutud sära ja sädelust pakkuvale kabareeõhtule Starlight Cabaret esituses 02. detsembril!

  • Hind: 89.00