Pood

Hea kolleeg!

Liikmesoodustusega registreerumiseks tuleb ostukorvis täita kõik väljad. Isikukoodi põhjal tuvastab süsteem liikmelisuse ning selleks peab olema tasutud kehtiva aasta liikmemaks.

Kui kavatsed internetipangas tasumiseks sisse logida ID-kaardiga, siis pead ENNE veebipoodi sisenemist taaskäivitama veebisirvija (näiteks Chrome, Firefox, Explorer) nii, et ID-kaart oleks arvutiga ühendatud. Seda ei pea tegema, kui valite makseviisiks “Arvega” või logite panka mobiil-IDga.
Näitan kõiki 1 tulemust

  • Toimumise aeg: 6. detsember 2019
  • Toimumise koht: Filmimuuseum,  Pirita tee 56 Tallinn
  • Korraldaja: Eesti Hambaarstide Liit
  Kirjeldus
  Robertas Kirlys
  Kui kaugele on võimalik minna ortodontiliste kapedega, võrreldes breketitega?

  Tänapäeva ortodontilise hambaravi patsientidel on valikuid, mida 20 aasta tagustel patsientidel polnud. Üheks neist valikutest on läbipaistvad ortodontilised kaped ehk elainerid vs breketid. Kuid kas see valik on ohutu? Kas see valik on etteprognoositav? Kas see muudab ortodontilise ravi kergemaks võrreldes breketitega? Selle loengu käigus vastame kõigile neile küsimustele. Jagame näpunäiteid, kuidas valida ortodontiliste kapedega raviks sobiv juhtum ning kuidas muuta ravi lihtsamaks nii arstile kui ka patsiendile.

  ————————————————————————————————————————————————————————————————————

   

  Kleanthis Manolakis 

  Hambutu lõualuu hammaskonna taastamise konventsionaalsed vs digitaalsed strateegiad

  Pikas vaates eduka implanteerimise tugisambaks on hea planeerimine ja optimaalse kirurgia ja proteetika kontseptsiooni kasutamine. Hambutu lõualuu probleemid on võrreldes osalise hambutusega tihti raskemini lahendatavad. Tasapisi ajalukku vajuva analoogimplantoloogia kohale astub digitaalselt juhitud implanteerimine eelkõige tänu suuremale täpsusele ja tulemuse paremale ennustatavusele. Uued materjalid ja tehnoloogiad tõstavad võimalike raviskeemide arvu, mis teeb optimaalseima raviprotokolli valimise keeruliseks.

  ————————————————————————————————————————————————————————————————————

  Dr Eret Jaanson

  Emotsionaalne tervis

  Emotsioonide toime organismile Hiina meditsiini teadmiste vaates. Erinevad emotsioonid saadavad meid igapäevaselt nii kodus kui tööpostil , puutudes kokku inimestega , siis võiks  siia panna võrdusmärgi , et puutume kokku ka erinevate  emotsioonidega.  Meedikutena saadavad meid igapäevaselt  pigem murelikud ja negatiivsed  emotisoonid, aga  miks on nii, et mõnel päeval saame tekkinud tunnete,  keha aistingutega  paremini hakkama, mõnel päeval halvemini?

  Lühivaade sellest,  kuidas  emotsioon mõjutab meie keha funkstioone  Hiina meditsiini vaates.  Arutame koos, kas ja kuidas nende  teadmiste valguses oleks meil võimalus jääda tervemaks ning ka suhtlemine keeruliste patsientidega  oleks pigem positiivsel skaalal.

  PÄEVAKAVA

  09.15 Registreerimine, hommikukohv, näitus

  10.00 -11.30 Kui kaugele on võimalik minna ortodontilise kaperaviga võrreldes breketitega? dr Robertas Kirlys

  11.30 – 12.00 Kohvipaus, näitus

  12.00 – 13.30 Hambutu lõualuu hammaskonna taastamise konventsionaalsed vs digitaalsed strateegiad. dr Kleanthis Manolakis

  13.30 – 14.30 Lõuna, näitus

  14.30 – 15.15 Emotsionaalne tervis. dr Eret Jaanson

  15.15 – 16.00 Täiskasvanute hambaravihüvitise muutuv korraldus ja teised päevakorral olevad tervisepoliitilised teemad Sotsiaalministeeriumi ja Haigekassa esindajad.

  16.00 – 16.45 EHL uue juhatuse tutvustus ja tegevuse eesmärgid lühemas ja pikemas perspektiivis.

  16.45 – 17.30 Glögipaus

  17.30 Tõnis Niinemetsa stand-up etendus.

  • EHL liige: 110.00 
  • Õde, suuhügienist: 70.00 
  • EHL mitteliige: 220.00 
  • Üliõpilane: 60.00 
  Lisavalikud: Tõlkeaparatuur: 20.00