Koolitused

Viie aastane hambaarstiõpe ülikoolis annab baasteadmised ja -oskused, kuid saamaks tõeliseks suutervise eksperdiks, kes uurib, ennetab ja ravib suu-, näo- ja lõualuu piirkonna haigusi ja traumasid, on vaja oma teooriateadmisi ning käelisi oskusi elukestvalt täiendada.

Pädevustunnistuse saamiseks tuleb hambaarstil viie aasta jooksul koguda 150 täiendkoolituspunkti. Sellele aitab ka EHL kaasa, korraldades seminare, webinar’e, koolituspäevi ning vahendades partnerite pakutavaid enesetäiendusvõimalusi. 

 

Vaata kõiki sündmusi

 

Kui soovite end koolitajarollis proovile panna ning sellega ka pädevuspunkte teenida, siis Suukooli abil on teil see võimalus. Selleks tuleb registreerida planeeritav loeng veebiaadressil suukool.ee/suutervise-spetsialistile ning teiega võetakse ühendust ja lepitakse kokku, kuidas Eesti Haigekassa suutervise edenduse projekti raames lastele kinkimiseks mõeldud materjalid teieni jõuavad. Muud loengu pidamiseks vajaminevad (abi)materjalid on leitavad samalt veebiaadressilt.

Laske teha loengu ajal foto ning saatke see info@suukool.ee. Nii saate Eesti Hambaarstide Liidult tunnistuse 15 täienduspunktiga. 150-st vajaminevast täienduspunktist on võimalik lastele loenguid andes koguda 50 punkti.

Aidake kaasa, et Eestis kasvaksid tervete hammastega lapsed! Häid elamusi koos Suukooliga!