EHP 2018 tõi Tartusse arvukalt osalejaid

“Meil on hea meel tõdeda, et Eesti Hambaarstide Päevad 2018 olid väga edukad,” ütles Marek Vink, EHLi president kahe päeva kokkuvõtet tehes ja lisas, et EHP ei ole pelgalt koolitusüritus. “See on üks suurima osavõtjate arvuga erialakonverents Eestis ja meie mess on Baltikumi esinduslikuim,” viidates kõigile 64 eksponendile Eestist, Lätis ja Leedust, kes tutvustasid parimaid uusi tooteid ja teenuseid.

Kokku osales konverentsil 890 inimest, neist 560 EHL liiget, 266 hambaarstiõde, 13 tehnikut, 5 suuhügienisti ja 19 üliõpilast. Sündmuse toimumisele aitasid kaasa 20 Tartu Ülikooli hambaravi eriala üliõpilast. Vaid messipääsme soetas kohapealt 58 inimest. Sisukas programm oli kahes saalis, nii Vanemuise Teatris kui Tartu Ülikooli Raamatukogus, päev enne, kolmapäeval toimusid traditsioonilised eelkursused. Osalejate tagasiside konverentsiprogrammile oli väga positiivne.

Järgmisel aastal toimuvad Eesti Hambaarstide Päevad taaskord Tartus neljapäeval-reedel 29.-30. augustini. Peoõhtu toimub 29. augusti õhtul Püssirohukeldris ja üles astub Karl-Erik Taukar Band.

EHL tänab kõiki koostööpartnereid, kes sündmuse sujumisele oma panuse on andnud: Teater Vanemuine,  Vanemuise Kontserdimaja, Püssirohukelder, V-Spaa Hotell ja Konverentsikeskus, Tartu Ülikooli Raamatukogu, Meditsiinigrupp OÜ.

Kohtumiseni uuesti Tartus!