Toetame Ukrainat!

Kasvava murega vaatame, kuidas Venemaa agressioon Ukrainas toob kaasa inimohvreid ja külvab ulatuslikku hävingut, sundides elanikke sõja eest põgenema. Sellega seoses kutsume kõiki toetama Ukraina rahvast selles raskes võitluses!

Uurisime esemeannetusi koguvalt Eesti Punaselt Ristilt, et millega saaksid hambaarstid panustada. Saime vastuseks, et puudus on hambapastadest, -harjadest ja muust suuhügieeniks vajalikust, lisaks teised esmatarbevahendid (pesuvahendid, seep, mähkmed, hügieenisidemed jms), voodipesu, tekid, padjad, magamiskotid, rätikud. Praegu pole vaja maske ega kindaid – nende osas on tehtud kaks suurannetust, ka ravimeid nad ei kogu. Rohkem infot leiate siit.

Kogumispunktid asuvad üle Eesti ning võtavad asju vastu kuni 04. märtsini – kaasatud on kõik Eesti Selverid, Tallinnas on peamine kogumiskeskus Taaskasutuskauplus Punane Ristik (Kadaka tee 54), avatud on ka kogumispunkt Solarise keskuses.

Kes soovib rahaliselt panustada, siis selleks on samuti võimalus:

Eesti Pagulasabi, Mondo ja Ukraina kultuurikeskuse ühine projekt “Ukraina heaks!” https://www.ukrainaheaks.ee/. Annetada saab nii helistades kui ka pangalinkide kaudu.

Punane Rist: https://redcross.ee/anneta/ukraina/

Aitäh, kui olete juba oma abi teele pannud!