Teatrikülastus liikmetele

Hea kolleeg!

Liikmesoodustusega registreerumiseks tuleb ostukorvis täita kõik väljad. Isikukoodi põhjal tuvastab süsteem liikmelisuse ning selleks peab olema tasutud kehtiva aasta liikmemaks.

Kui kavatsed internetipangas tasumiseks sisse logida ID-kaardiga, siis pead ENNE veebipoodi sisenemist taaskäivitama veebisirvija (näiteks Chrome, Firefox, Explorer) nii, et ID-kaart oleks arvutiga ühendatud. Seda ei pea tegema, kui valite makseviisiks “Arvega” või logite panka mobiil-IDga.
Näitan kõiki 5 tulemust

  Kirjeldus

  Teatripilet sisaldab etenduse vaheajal pakutavaid suupisteid. Piletite müük lõpeb 12. veebruaril 2018 või kuni pileteid jätkub.
  Piletid saab kätte enne etenduse algust kohapeal.

  Vaata ka: http://www.linnateater.ee/lavastused/lavastuste-nimekiri/tagasitulek-isa-juurde

  • Hind: 30.00 
  Kirjeldus

  Teatripilet sisaldab etenduse vaheajal Kammersaalis pakutavaid suupisteid. Etenduse algus 30. novembril kell 19 Suures saalis.
  Piletite müük lõpeb 7. oktoobril 2018 või kuni pileteid jätkub (arv on piiratud).
  Piletid saab kätte enne etenduse algust kohapeal.

  LAVASTUSEST:
  Kirglik džässifänn Michel leiab täikalt haruldase vana plaadi ja kiirustab õnnelikuna koju, et otsekohe seda omaette rahulikult kuulata. Aga kogu maailm näib tema vastu olevat! Nii naine kui ka armuke otsustavad lagedale tulla ebamugava ülestunnistusega. Nagu välk selgest taevast ilmub lagedale tõrges poeg. Ette teatamata astub läbi üks sõber. Ema muudkui helistab ja helistab ja helistab. Muidugi on täna ka naabrite päev ja altkorruse naaber tahab seda tähistada. Ja siis veel lärmakas koduabiline ja kobakäpast torumees … Kas praegusel ajal on üldse võimalik olla kasvõi üks tunnikene täiesti segamatult? Michel vingerdab ja valetab, et võita endale kõigest üks tunnike rahu ja kuulata ihaldatud plaati. Aga kogu tema energia kulub pingutusele, et päikeseline hommikupoolik ei muutuks õdusunenäoks.
  Romaani- ja näitekirjanik Florian Zeller (sündinud 1978 Pariisis) on kasutanud kõiki traditsioonilisi komponente, et valmis küpsetada üks kena prantsuse farss.

  Esietendus 26. oktoobril 2018 suures saalis.

  Lavastaja Robert Annus
  Kunstnik Eugen Tamberg
  Muusikaline kujundaja Ardo Ran Varres
  Tõlkinud Indrek Koff

  Osades Taavi Teplenkov, Hilje Murel, Merle Palmiste, Indrek Sammul, Karmo Nigula, Raimo Pass, Martin Veinmann

  http://www.draamateater.ee/tunnike-rahu

   

  • Hind: 30.00 
  Kirjeldus

  EHL 100. juubeliaasta raames korraldame ühise teatrikülastuse! Oleme broneerinud piletid ülipopulaarsele lavastusele Eesti Draamateatris, mis on saanud nii kriitikutelt kui ka publikult kõvasti kiita. Seega kiirustage, sest kahjuks on piletite arv piiratud.

  Kuna etendus on pikk, siis oleme hoolitsenud selle eest, et lisaks teatrielamusele saaksite eelnevalt ka väikse kehakinnituse – pääsme hind sisaldab suupisteid Maalisaalis.

  Koguneme Maalisaali kell 18:00!

  Etendus toimub 19. jaanuaril kell 19:00 Draamateatri Suures saalis. Pileti hind 30 €.

  Pääsme saab kätte enne etenduse algust kohapeal.

  Stefano Massini näidendi keskmes on kolm venda – Henry, Emanuel ja Mayer Lehmann, kes 1840. aastatel üksteise järel Saksamaalt Ameerikasse rändavad ning seal äri ajama hakkavad. 1850. aastal rajavad nad panga Lehman Brothers.

  Eepiline näidend jälgib Lehmani vendade karjääri ja pereelu, mida kujundavad juudi kultuuri traditsioonid. Väikesest poest kasvab ajapikku äriimpeerium, mille käekäiku kujutatakse läbi pooleteise sajandi. Perekonnaloo taustaks on Ameerika kapitalistliku majanduse ülesehitus ja õitseng.

  Lehman Brothers Holdings Inc kujunes globaalse haardega finantsettevõtteks, suuruselt neljandaks pangaks Ameerikas. 2008. aastal läks Lehman Brothers pankrotti, seda peetakse järgnenud ülemaailmse majanduskriisi üheks peamiseks vallandajaks.

  Algselt raadiokuuldemänguks kirjutatud kolmevaatuselise „Lehmani triloogia“ (2012) töötas autor ümber lavatekstiks, mis jõudis 2013. aastal esmakordselt lavale prantsusekeelses tõlkes, seejärel Itaalias Milanos, 2018. aastal tuli esietendus West Endil ja 2020. aastal jõudis näidend ka Broadwayle.

  Lavastaja → Hendrik Toompere jr
  Kunstnik → Laura Pählapuu
  Kostüümikunstnik → Kärt Ojavee
  Valguskujundaja → Priidu Adlas
  Videokunstnik → Alyona Movko
  Helikujundaja → Lauri Kaldoja
  Dramaturg → Ene Paaver
  Liikumisjuht → Üüve-Lydia Toompere
  Tõlkija → Margus Alver

  Osades → Mait Malmsten, Guido Kangur, Priit Võigemast
  Muusikud → Joel Remmel, Heikko Remmel või Mihkel Mälgand, Ahto Abner

  https://www.draamateater.ee/lavastus/lehman-brothers

   

  • Hind: 30.00 
  Kirjeldus

  The GreatEST Show toob megahitid publikuni uues kuues ja Starlight Cabaret’ le omases võtmes!

  Esimeses osas tulevad esitamisele kõigile tuntud kodumaised hitid, mis on tuntuks lauldud armastatud artistide poolt ning leidnud oma koha Eesti muusika kullafondis.
  Teises osas kõlavad maailmamuusika pärlid väga erinevatest žanritest. Millised siis on kõige populaarsemad hitid läbi aegade või kes on maailma mängituim nais- ja meesartist?

  Aegumatud kodu- ja välismaised hitid toovad lavale revüüteater Starlight Cabaret tipptasemel artistid! Unustamatud solistid Irina Haak, Kalle Sepp või Bert Pringi ning Kristiina Renser või Kärt Anton.
  Maitseelamusi pakub Original Sokos Hotel Viru Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, mille juurde sobitatud veinivaliku eest hoolitsevad Eesti parimad sommeljeed!

  ÕHTU KAVA
  • Peosaal avatakse 19.00, külaliste saabumine hiljemalt 19.15
  • Restoran Merineitsi gurmeekokad serveerivad õhtu jooksul pidulistele hõrgu kolmekäigulise à la carte õhtusöögi
  • Õhtusöögi käikude vahel etendub revüülavastus
  • Õhtu lõppedes võimalik pidu jätkata ööklubis Cafe Amigo (vastavalt ööklubi lahtiolekuaegadele)

  Hind: 89 €
  Hinnas sisaldub: tervituseks pokaal vahuveini, revüülavastus, 3-käiguline à la carte õhtusöök, sissepääs ööklubisse Café Amigo.

  Restoran Merineitsi asub Original Sokos Hotel Viru teisel korrusel, Viru väljak 4, Tallinn. Samal korrusel asub ka garderoob üleriietele. 
  Dress code: PIDULIK

  • Hind: 89.00 
  Kirjeldus

  SUUR VEEUPUTUS, Tallinna Linnateater, Salme Kultuurikeskuse suur lava (Salme 12, Tallinn)

  Koguneme 1. detsembril kell 18.00 Salme Kultuurikeskuse II korrusel, et enne etendust üheskoos nautida suupisteid ja tervitusjooki. Etendus algab kell 19.00. 

  Pileti hind 30 €. Registreerumine kuni 30. oktoobrini.

  Lavastaja: Priit Võigemast

  Osades: Maiken Pius, Elisabet Reinsalu, Jan Ehrenberg, Indrek Ojari, Priit Pius, Andres Raag

  Lavastaja Priit Võigemast: „Me kõik alustame lootusrikkalt. Unistame armastusest, õnnest, karjäärist, lastest ja lõpuks saabuvast rahust, aga avastame eneselegi ootamatult, et oleme mattunud tohutu olme kihi alla. Sipleme seal elu eest, et kuidagimoodi pinnal püsida ja unustame, millest kõik üldse algas. Mõni saab sellega paremini hakkama, mõni murdub. See kõlab muidugi traagiliselt, aga mulle meeldib siin näha ka koomilist potentsiaali. Selles lavastuses oleme otsinud meie jaoks tuttavaid olmelisi hetki. Oleme neid kokku pressinud ja välja venitanud, omavahel seganud ja võimendanud. Oleme püüdnud jälile saada, miks see igapäevane tühi-tähi ikkagi nii uputav on.“

   

  Suur_veeuputus_

   

   

  • Hind: 30.00