Teatrikülastus liikmetele

Hea kolleeg!

Liikmesoodustusega registreerumiseks tuleb ostukorvis täita kõik väljad. Isikukoodi põhjal tuvastab süsteem liikmelisuse ning selleks peab olema tasutud kehtiva aasta liikmemaks.

Kui kavatsed internetipangas tasumiseks sisse logida ID-kaardiga, siis pead ENNE veebipoodi sisenemist taaskäivitama veebisirvija (näiteks Chrome, Firefox, Explorer) nii, et ID-kaart oleks arvutiga ühendatud. Seda ei pea tegema, kui valite makseviisiks “Arvega” või logite panka mobiil-IDga.
Näitan kõiki 2 tulemust

  Kirjeldus

  Teatripilet sisaldab etenduse vaheajal pakutavaid suupisteid. Piletite müük lõpeb 12. veebruaril 2018 või kuni pileteid jätkub.
  Piletid saab kätte enne etenduse algust kohapeal.

  Vaata ka: http://www.linnateater.ee/lavastused/lavastuste-nimekiri/tagasitulek-isa-juurde

  • Hind: 30.00 
  Kirjeldus

  Teatripilet sisaldab etenduse vaheajal Kammersaalis pakutavaid suupisteid. Etenduse algus 30. novembril kell 19 Suures saalis.
  Piletite müük lõpeb 7. oktoobril 2018 või kuni pileteid jätkub (arv on piiratud).
  Piletid saab kätte enne etenduse algust kohapeal.

  LAVASTUSEST:
  Kirglik džässifänn Michel leiab täikalt haruldase vana plaadi ja kiirustab õnnelikuna koju, et otsekohe seda omaette rahulikult kuulata. Aga kogu maailm näib tema vastu olevat! Nii naine kui ka armuke otsustavad lagedale tulla ebamugava ülestunnistusega. Nagu välk selgest taevast ilmub lagedale tõrges poeg. Ette teatamata astub läbi üks sõber. Ema muudkui helistab ja helistab ja helistab. Muidugi on täna ka naabrite päev ja altkorruse naaber tahab seda tähistada. Ja siis veel lärmakas koduabiline ja kobakäpast torumees … Kas praegusel ajal on üldse võimalik olla kasvõi üks tunnikene täiesti segamatult? Michel vingerdab ja valetab, et võita endale kõigest üks tunnike rahu ja kuulata ihaldatud plaati. Aga kogu tema energia kulub pingutusele, et päikeseline hommikupoolik ei muutuks õdusunenäoks.
  Romaani- ja näitekirjanik Florian Zeller (sündinud 1978 Pariisis) on kasutanud kõiki traditsioonilisi komponente, et valmis küpsetada üks kena prantsuse farss.

  Esietendus 26. oktoobril 2018 suures saalis.

  Lavastaja Robert Annus
  Kunstnik Eugen Tamberg
  Muusikaline kujundaja Ardo Ran Varres
  Tõlkinud Indrek Koff

  Osades Taavi Teplenkov, Hilje Murel, Merle Palmiste, Indrek Sammul, Karmo Nigula, Raimo Pass, Martin Veinmann

  http://www.draamateater.ee/tunnike-rahu

   

  • Hind: 30.00