Muuseumikülastus liikmetele

Hea kolleeg!

Liikmesoodustusega registreerumiseks tuleb ostukorvis täita kõik väljad. Isikukoodi põhjal tuvastab süsteem liikmelisuse ning selleks peab olema tasutud kehtiva aasta liikmemaks.

Kui kavatsed internetipangas tasumiseks sisse logida ID-kaardiga, siis pead ENNE veebipoodi sisenemist taaskäivitama veebisirvija (näiteks Chrome, Firefox, Explorer) nii, et ID-kaart oleks arvutiga ühendatud. Seda ei pea tegema, kui valite makseviisiks “Arvega” või logite panka mobiil-IDga.
Näitan ainukest tulemust

  Kirjeldus

  1. detsember Poco Art Museum (Rotermanni 2, Tallinn)

  Koguneme 1. detsembril kell 19.00 Tallinna ainulaadseimas muuseumis PoCo, kuhu on koondatud popkunsti teoseid erinevatest ajastutest ja paikadest. Lisaks võimalusele kolleegidega suheldes mõnusaid suupisteid nautida, jagab PoCo asutaja Linnar Viik meiega muuseumi sünnilugu ning viib koos giididega läbi ka muuseumituuri.

  Väljapanek koondab kokku kunstnikud ja teemad erinevatest ajastustest ja paikadest, et valgustada erinevaid lähenemisi popkunstile ning selles sisalduvate viidete ja ikoonide võrgustikku. Väljapanek hõlmab teoseid New Yorgi popkunsti kõrgajast kuni tänapäeva globaalsete digitaalsete kommuunideni. Ekspositsioon suunab vaatajat igapäevaelu sümboolset koodi lugema ja seda enda jaoks lahti mõtestama. Seda nii möödunud aastakümnete taguse, kui ka siin ja praegu toimuva visuaalse ülekoormuse puhul, mida me nimetame normaalsuseks.

   

  • Hind: 30.00