Vebinar: Chiara. professionaalne kodune hambavalgendus

Toimumisaeg: 27. mai või 31. mai 2024
Toimumiskoht:online (lingi saadame emailile)
Lektorid: professor Monica Bordegoni (Milano Politecnico Ülikool) ja ortodont dr Marco Martini
Korraldaja:Proimplant OÜ
Osavõtutasu:Tasuta
 Kirjeldus:1 TP
Registreerumine:https://www.minec.ee/koolitus/event/airnivol-vebinar

Kontakt: 6535884, minec@proimplant.ee

Kutsume Teid veebiseminarile, et esmakordselt tutvustada Itaalia hambaarstide poolt loodud ohutut kodust hambavalgedussüsteemi – CHIARA. Vebinar pakub põhjalikku ülevaadet CHIARA süsteemist ja selle silmapaistvatest omadustest.

Vebinaris käsitlevad professor Monica Bordegoni (Milano Politecnico Ülikool) ja ortodont dr Marco Martini järgmisi teemasid:

  • Hambavalgendussüsteemide võrdlus: sügavam arusaam turul olevatest erinevatest hambavalgendussüsteemidest ja sellest, mis CHIARA eriliseks teeb.

  • CHIARA. kaped ja valgendusgeel: tutvustame CHIARA. unikaalse disani ja koostisega kapet ja valgendusgeeli, mis tagab erakordseid tulemusi, samal ajal patsiendi mugavust silmas pidades. Näiteks sisaldab CHIARA 10% karbamiidperoksiidi, muutes selle üheks turvalisemaks ja väiksema kemikaalisisaldusega valgendamissüsteemiks.

  • Omadused: Avastame CHIARA süsteemi erilisi omadusi, mis teevad sellest eelistatud valiku nii patsientidele kui hambaarstidele.

  • Mugav tellimissüsteem: CHIARA. toodete tellimine käib läbi mugava platvormi, säästes hambaarsti aega.

  • Enne ja pärast tulemused: Näeme CHIARA mõju – enne ja pärast tulemused, tõestamaks selle efektiivsust kauakestvate säravate naeratuste saavutamisel.