Pehmete kudede esteetika esihammaste implantatsioonil

Toimumisaeg:2. november 2019
Toimumiskoht: Swissotel Tallinn, Tornimäe 3
Lektorid:Dr Iñaki Gamborena
Korraldaja:Periodent Conference
Osavõtutasu:Kuni 01.10.19 hambaarst 375€, rühmad alates 3 arsti, üliõpilane, resident, assistent 325€+km, pärast 01.10.19 hambaarst 475€, rühmad alates 3 arsti, üliõpilane, resident, assistent 425€+km
 Kirjeldus: Maht: 8TP
Registreerumine:https://periodentconference.ee/et/#registration, tel. 5342 0864
info@periodentconference.ee

Koolitaja:
Dr Gamborena on õppinud nii USA-s kui Mehhikos, kus ta omandas teadmsed hammaste proteesimisest, hambatehnikast, paradontoloogiast ja implantoloogiast. Aastal 1998 saabus ta Hispaaniasse Donostia-San Sebastiani, kus asutas oma erapraksise.
Paar aastat hiljem hakkas ta pidama loenguid ja korraldama multidistsiplinaarseid kursusi hambaravi teemadel. Praegu juhendab dr Gamborena peamiselt praktilisi kursusi, milles käsitletakse esteetikat implantoloogias.
Samuti õpetab tehnikat, mis on suunatud patsiendi rahulolu parandamisele ja pikaajalise esteetilise tulemuse saavutamisele.

 

KURSUSE EESMÄRK JA KIRJELDUS
Kursuse eesmärk on anda üksikasjalikud ja praktilised teadmised, kuidas luua hambaimlantaatide ümber ühtlane esteetiline ja kauakestev tulemus, mis imiteerib pehmete kudede olukorda ja morfoloogiat. Subepiteliaalse sidekoe siirdamine (CGT) on eelistatuim meetod igemete ja implantaati ümbritsevate pehmete kudede taandumise ravimisel ja ennetamisel. Seda meetodit kombineeritakse mitme teise meetodiga nagu: koronaalselt nihutatud lapi, ümbriku tüüpi lapi või tasku meetodiga.

Loengul keskendutakse esteetilises tsoonis implantaatide ravi kirurgilistele ja proteetilistele kriteeriumitele olukorras, kus mahu säilitajana kasutatakse vaid pehmete kudede siirdamist. Arutlusel on tehnikad ja vahendid, mis tagavad soovitud tulemuse.

Kursus keskendub kahele implantatsiooni protokollile: kohene ja hiline implantatsioon. Lektor selgitab üksikasjalikult nende protokollide kontseptsioonide ja raviprotsessi juhtimise erinevusi.

Kursus on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad täiustada oma teadmisi implantatsioonist esteetiliselt olulises esihammaste piirkonnas.

 

AJAKAVA
9:00 Osalejate registreerimine
10:00 Loeng: Pehme koe ja implantatsiooni põhimõtted
11:30 Kohvipaus
12:00 Loeng: Pehme kude ja hiline implantatsioon
13:30 Lõuna
14:30 Loeng: Pehme kude ja kohene implantatsioon
16:00 Kohvipaus
16:30 Loeng: Implantatsiooni komplikatsioonide lahendamine esteetilises piirkonnas
17:30 Küsimused-vastused
18:00 Tunnistused, furšett-vastuvõtt