Mis eristab üht tsementi teisest? Tartu

Toimumisaeg:18. mail kell 18.00 – 20.00
Toimumiskoht:Tartu Lydia hotel, Harald Mattiase nimelises Valges saalis
Lektorid: Patrick van Looy
Korraldaja:Ortostuudio OÜ
Osavõtutasu:48€
 Kirjeldus: 2 TP
Registreerumine:tiina@ortostuudio.ee, tel. 530 95294
 

Ortostuudio koostöös Kuraray Noritakega toob teieni suurepärase võimaluse osaleda praktilisel koolitusel, mis keskendub PANAVIA tsementide kasutusvõimalustele igapäevases hambaravis.

“Mis eristab üht tsementi teisest?”

Sellel loengul ja praktilisel kursusel käsitletakse tsementeerimisprotseduure, saate juhiseid kõikide oma proteesitööde jaoks, nippe ja näpunäiteid, et vältida vigu tsementeerimisel.

Teoreetilises osas selgitatakse, kuidas tekitada mikro-mehaanilist retentsiooni ja keemilist adhesiivsust erinevatel aluspindadel, tingimusel, et töödeldav pind on täiesti puhas. Samuti selgitatakse põhjalikult töödeldava pinna puhastamisprotseduuri.

Praktilises osas saate ise proovida, kui lihtne on Kuraray toodete abil saavutada mehaanilist ja keemilist adhesiooni.

Koolitajaks on Kuraray Noritake kogenud spetsialist Patrick van Looy. Patrick van Looy on töötanud hambaravitööstuses 35 aastat. Ta liitus ettevõttega Kuraray Noritake 2003.aastal. Oma ametis on Patrick Kuraray Noritake tehnoloogiaid ja keemiat õpetanud üliõpilastele, hambatehnikutele, hambaarstidele ja ülikoolide töötajatele. Tema kirg on seletada üsna keerukaid asju arusaadavas keeles ja anda erinevatele sihtrühmadele õiged vahendid parimaks otsuste langetamiseks erinevate materjalide ja protokollide puhul.

Koolitus toimub inglise keeles, vajadusel tõlgitakse eesti keelde.