Kuidas vältida vigu ja saavutada soovitud tulemus? Kogemuslood esimeste implantaatidega, Tallinn

Toimumisaeg:12. jaanuar 2023 14:00-18:00
Toimumiskoht:Proimplant’i õppeklass (Türi 10c, Tallinn)
Lektorid: Dr Katrin Parisalu, dr Dmytro Dziuba
Korraldaja:Proimplant OÜ
Osavõtutasu:80€ + km
Kirjeldus: Maht: 5TP
Registreerumine:https://www.minec.ee/koolitus/event/kogemuslood-2023

Tel. +372 6535 884

Enne implantatsiooniga alustamist omandame koolitustelt, kolleegidelt ja õppematerjalidest hulgaliselt teadmisi ja oskusi edukaks alustamiseks. Tihtilugu siiski sellest ei piisa ja alustades puudub kindlustunne ning enesekindlus. Esimest implantaati planeerides tuntakse sageli rahutust, sest soovitakse vältida ebaõnnestumisi ja komplikatsioone. Dr. Parisalu ja Dr. Dziuba räägivad oma kogemuste baasil, kuidas alustada enesekindlamalt nii, et nii patsient kui ka arst saavutaksid soovitud tulemuse.

DR KATRIN PARISALU

Dr. Katrin Parisalu näol on tegemist arstiga, kelle huvideks on peamiselt suukirurgia ja implantatsioon. Noore arstina on Katrin harinud end implantoloogia & kirurgia valdkonnas erinvatel koolitustel üle maailma. Ta lõpetas 2013. aastal Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse eriala ja hetkel tegutseb ta aktiivselt Tartu Unimedis, Tartu Ülikooli Kliinikumis kui ka Dentaleses. Dr. Parisalu on samuti MINEC NewGeni esimese lennu aktiivne liige. “Minu suurimaks eesmärgiks on pakkuda patsientidele pikaajalisi ravitulemusi rakendades hästi toimivaid innovaatilisi lahendusi. Mulle pakub suurt rõõmu patsient, kes on minu tehtud töö üle õnnelik.”

DR DMYTRO DZIUBA

Dr. Dmytro Dziuba on arst, kelle suurimaks huviks on samuti kirurgia ja implantatsioon. Ta oskused on vägagi laialdased ja seda seetõttu, et ta on aktiivne osaleja mitmetel koolitustel nii kodus kui ka võõrsil. Samuti rakendab Dmytro oma töövoos vägagi kaasaegseid lahendusi, et saada võimalikult häid ja täpseid tulemusi. Dr. Dmytro Dziuba töötab igapäevaselt ProSmile hambakliinikus ja ta on samuti MINEC NewGeni esimese lennu aktiivne liige. “Minu suurimaks missiooniks hambaravis on teha oma tööd nii, et patsiendi lõpptulemus oleks võimalikult loomulik. Teen endast kõik, et jäljendada bioloogiat. Case per case.”