GC Koolitusreis Madriidi – Composite Smile Makeup – practical workshop Javier Tapia-Guadix juhendamisel (inglise keeles)

Toimumisaeg:7.–11. oktoober 2024
Toimumiskoht:Madriid
Lektor:Dr Javier Tapia-Guadix (Loeng toimub inglise keeles ilma tõlketa)
Korraldaja:Plandent Eesti OÜ
Osavõtutasu:1250 EUR
 Kirjeldus:8 TP
Registreerumine:https://preview.mailerlite.com/m8j8q0v8s8/2468863194135795094/i5n7/

Kontakt: 6630 970, plandenteesti@plandent.com

 

“Composite Smile Makeup – practical workshop” :

Esteetilised viimistlused pärast ortodontilist ravi või kulunud hammaste ravi on muutunud hambaravikabinetis tavapäraseks tööks.

Samuti nõuavad patsiendid üha enam kõige konservatiivsemaid ravimeetodeid ilma preparatsioonideta ja anesteesiata. Kulunud hambad, koonushambad, diasteemi sulgemine, non-prep laminaadid… kõiki need kliinilised juhtumid on ideaalselt taastatavad komposiitvaiguga. See võimaldab saavutada suurepärase esteetika ilma liigse hammaste agressiivse prepareerimiseta. Lisaks on komposiitvaigud materjalid, mis on paremini kohanduvad, võimaldades meil neid igal hetkel modifitseerida, parandada ja täiustada.

Nimetatud juhtumite edukaks lahendamiseks on ülioluline hea materjali ja õige adhsesiivitehnika valik.

Workshopil käsitletakse mitmeid juhtumeid, mis keskenduvad erakordse esteetilise tulemuse saavutamisele minimaalse sekkumisega hambakudedesse.

Koolitaja demonstreerib samm-sammult ning osalejad teevad kaasa esihammaste esteetilise kompleksravi tsentraalsetest hammastest kaniinideni, sealhulgas järgides ravimeetodeid ja nende spetsiifilisi tehnikad – komposiitlaminaadid. Kursus sisaldab kõikvõimalikke kasulikke näpunäiteid ja nippe igapäevaseks tööks komposiitidega.