EHP praktiline eelkursus 2024: Tagahammaste funktsionaalsed ja esteetilised bioloogilised protseduurid (välja müüdud)

Toimumisaeg:22. august 2024, kl. 13.00 – 16.00
Toimumiskoht:VSpaa konverentsikeskus, Riia 2, Tartu, Latvia saal
Korraldaja:Eesti Hambaarstide Liit
Lektorid:Michal Ganowicz (kursus inglise keeles)
Kirjeldus:4 TP

TAGAHAMMASTE FUNKTSIONAALSED JA ESTEETILISED BIOLOOGILSED PROTSEDUURID.

Patsient tuleb visiidile valuliku ülemise kuuenda hambaga. Hammas on tundlik magusa ja külma suhtes ning patsient kurdab, et toit satub hamba kaviteeti. Teete röntgenpildi ja leiate sügava karioosse kolde, mis ulatub närvini. Kuidas käitute sellises olukorras? Kas kardate, et juureravi on vältimatu? Võibolla kaalute klaasionomeertsemendi või eugenooliga tsinkoksiidi kasutamist? Või muretsete, kuidas pulbi avamise korral hamba vitaalsust tagada?

Kui soovite õppida ja harjutada fantoomide peal, kuidas efektiivselt lahendada selliseid juhtumeid, siis kutsub Michał Ganowicz teid oma töötuppa õppima Bio-Bulkfill meetodit. Näete ise, kuidas efektiivselt ravida sügavat kaariest ja pulpiiti ilma juureravita ning kui lihtne on töötada bioaktiivsete tsementidega. Saate harjutada kaviteedi täitmist kõige lihtsamate, kergesti kättesaadavate instrumentide ja komposiitmaterjalidega, võttes samal ajal arvesse nii esteetikat kui ka anatoomiat. Näete, kui lihtne on ravida sügava karioosse defektiga hammast. Ja mis peamine, õpite, kuidas tõhusalt pikendada oma patsientide hammaste eluiga.

Michal Ganowicz

Dr Michal Ganowicz on konservatiivse hambaravi ja endodontia spetsialist, kellel on 20 aastane töökogemus. Tema igapäevane praktika hõlmab selliste keeruliste juhtumite nagu näiteks oklusioon ja temporomandibulaarliigese häirete ravi. Eriliseks kireks on tal komposiitmaterjalide õige kasutamine ja bioloogiliste ravimeetodite rakendamine. Ta usub täielikult adhesiooni ja pulbi regenereerimisvõimesse. Oma loengute ja töötubade ajal rõhutab alati lihtsustatud hambaraviprotseduuride olulisust, kuna usub, et see on optimaalne valik nii hambaarstidele kui ka patsientidele.

Osavõtutasud:

EHL liige250€
EHL mitteliige450€

Pärast tellimuse/arve tasumist saabub teie postkasti QR koodiga pilet, mis tagab sissepääsu EHP eelkursusele. Kui registreerite rohkem kui ühe osaleja, siis lisage kindlasti iga osaleja nimi ning isiklik e-posti aadress!

EHP 2024 osavõtutasude tagastamise kord:

– kuni 30. juuni 2024 makstakse tagasi 75% osalustasust

– alates 01. juuli – 5. august 2024 makstakse tagasi 50% osalustasust

– alates 5. august 2024 tagasimakseid ei teostata.