EHP eelkursus 2021: Minimaalselt invasiivne endodontia: väljakutsed ning uued suunad (inglise keeles)

 

Toimumisaeg:26.08.2021, I grupp kl. 10.00-12.00 (välja müüdud) ja II grupp UUS! kl. 14.00-16.00
Toimumiskoht:Tartu
Korraldaja:Eesti Hambaarstide Liit
Lektorid:Aleksandra Palatyńska-Ulatowska
Kirjeldus:3 TP

Eelkursuse info:

Aleksandra Palatyńska-Ulatowska

Prof Aleksandra Palatynska-Ulatowska lõpetas ülikooli kiitusega, omandades spetsialiseerumistunnistuse konservatiivse hambaravi ning endodontia alal. Prof kaitses doktorikraadi meditsiini teadustes 2005 aastal. Poolas, Lodzi Meditsiiniülikooli, Endodontia osakonna juhina, on ta seotud erinevate endodontiliste uurimistöödega, üliõpilatse juhendamisega ning administratiivtööga. Aleksandra Palatyńska-Ulatowska on aktiivne liige Poola Endodonita Seltsi Teadusnõukogus, Euroopa Endodontoloogia Seltsis ning Poola Hambaarstide Seltsi Juhtimis- ja Järelvalvekomisjonis. Ta on mitmete uurimistööde autor ning tunnustatud lektor. Alates 2002 aastast on tal ka oma hambaravi kabinet.

Tema huvikeskmes endodontia vallas on: periapikaalne patoloogia, biokeraamiliste materjalidega bioloogilise ravi aspektid ning samuti juurekanali desinfitseerimis – ja instrumenteerimisstrateegiad.

Minimaalselt invasiivne endodontia: väljakutsed ja uued suunad

 

Minimaalselt invasiivne endodontia tuleneb ülemaailmsest uuest suunast – minimaalselt invasiivne hambaravi (inglise keeles Minimally Invasive Dentistry (MID). Milline on kanali preparatsiooni kuldne standard? Milliste väljakutsetega puutuvad arstid igapäevaselt kokku? Milliseid kliinilisi protokolle peab järgima, et neid eesmärke ellu viia? Koolituse teoreetilises osas antakse antud küsimustele vastused, samuti käsitletakse minimaalselt invasiivse endodontia kontseptsiooni ning kõige uuema põlvkonna instrumente, millega taolist juureravi teostada.

Praktilises osas saab igaüks plastplokil kasutada Dentsply Sirona uusimat minimaalselt invasiivse endotontiale tuginevat juureravi süsteemi – TruNatomy™.

 

Osavõtutasud:

 

17.05 – 20.06.
EHL liige150€
EHL mitteliige200€

EHP 2021 osavõtutasude tagastamise kord:

– kuni 30. juunini 2021 makstakse tagasi 75% ürituse maksumusest

– alates 1. juuli – 18. juuli 2021 makstakse tagasi 50% ürituse maksumusest

– alates 19. juuli 2021 tagasimakseid ei teostata