Dr. Dmitri Ruzanov: Implantatsiooni 4-osaline kursus, Tallinn

 

Toimumisaeg:8. september ja 6. oktoober 2023
Toimumiskoht:Proimplanti’i koolitusklass (Türi 10c, Tallinn)
Lektorid: dr Dmitri Ruzanov
Korraldaja:Proimplant OÜ
Osavõtutasu:2 x 400€ = 1600€ + KM
 Kirjeldus:
Registreerumine:Registreerumine siin lingil:

minec@proimplant.ee +372 653 5884

Olulised töövõtted ohutuks implantatsiooniksKoolitust viib läbi dr. Dmitri Ruzanov, kes on spetsialiseerunud implantoloogia, proteetika ja mikrokirurgia valdkondades. Koolitus annab väga hea baasi ja enesekindluse alustamaks implantatsiooniga.

3. moodul – 08.09 Lateraalne augmentatsioon. Millal augmenteerida? Kõvade kudede käsitsemine.

4. moodul – 06.10 Pehmete kudede käsitsemine. Väljaulatuvuse profiil. Komplikatsioonid: kuidas neid vältida ja lahendada.

Dr. Dmitri Ruzanov

Lõpetas aastal 2006 Tartu Ülikooli ja aastal 2009 Tartu Ülikooli residentuuri proteesimise erialal. Frankfurti Ülikoolis Saksamaal ja Ungaris Budapesti Ülikoolis spetsialiseerus täiendavalt implantoloogiale. Õppis Santa Barbaras (USA) mikrokirurgiat ja Viinis (Austrias) professor Slaviceki juures gnatoloogiat.
Ülikooli lõpetamise järel tekkis soov kasutada stomatoloogias optilist suurendust (seal, kus tööpind on sageli väiksem kui üks sentimeeter). Unistus täitus juba aastal 2008, kui dr. Ruzanov hakkas esimesena Eestis kasutama operatsioonimikroskoopi oma igapäevases töös alates kirurgiast kuni hamba mikroproteetikani. Dr. Ruzanovi tegevuse põhisuundadeks on implantatsioon ja minimaalselt invasiivne esteetiline proteesimine.