R2Gate baaskoolitus, Tallinn

Toimumisaeg:18. märts 2025
Toimumiskoht:Proimplanti’i koolitusklass (Türi 10c, Tallinn)
Lektorid: dr Kristina Saarepera ja tehnik Kristjan Lank
Korraldaja:Proimplant OÜ
Osavõtutasu:180€
 Kirjeldus:max 10 osalejat, 5 TP
Registreerumine:https://www.minec.ee/koolitus/r2gate-baaskoolitus-2025
Kontakt: minec@proimplant.ee tel. 653 5884

 

Lihtsad ja selged vastused alustavale kasutajale

Uuringud on näidanud, et R2Gate suunatud kirurgia abil paigaldatud implantaat on keskmiselt 0.8mm täpsemini paigaldatud kui vaba käega paigaldatud implantaat (viide uuringule). Suunatud kirurgia võimaldab hoolikat eelnevat planeerimist ja hiljem implantatsiooni teostamist, vähendades oluliselt vigade tõenäosust.

See kursus on mõeldud Sulle, kui soovid oma töös edukalt suunatud kirurgiat rakendama asuda, kuid Sul puudub täpne ülevaade, kuidas seda süsteemi kasutada. Baaskoolituse käigus läbime samm-sammult kõik etapid ettevalmistusest ja planeerimisest kuni operatsioonini läbi kirurgilise suunakape.

Koolituse viivad läbi R2Gate’iga igapäevaselt tööd tegev arst Dr Kristina Saarepera ja R2Keskuse tehnik Kristjan Lank, kellelt saad kaasa konkreetsed juhised R2Gate suunatud kirurgia töövoo kohta. Praktilises osas saab iga osaleja töötada R2Gate programmiga, et omandada reaalsed oskused.

Miks kasutada suunatud kirurgiat?

PROTEETIKAST LÄHTUV PLANEERIMINE – Tagab implantaadi õige kirurgilise positsiooni ja lihtsustab enda/proteesiarsti järgmist etappi.

MEELERAHU ARSTILE JA PATSIENDILE – Šabloon vähendab riske ja tagab kindluse.

DIGITAL EYE – Kasuta värvikodeeritud luuanalüüsi, et tuvastada ohte ja saavutada kõrge primaarstabiilsus.

ONE-DAY-IMPLANT – Paigalda individuaalne kroon või sild kohe peale implantatsiooni.

Koolituse ülesehitus

15:00-17:00 Sissejuhatus, freehand vs guided surgery, tarkvara ja seadmete ettevalmistus kliinikus, andmete kogumine planeerimiseks, töö planeerimine ja hinnakujundus, juhised R2Gate tarkvaraga töötamiseks, andmete salvestamine, töö kinnitamine.

17:15-19:00 R2Gate programmi ettevalmistus, projektide haldamine, programmi kasutamine ja implantaatide planeerimine.

DR KRISTINA SAAREPERA

Kristina on hambaarst, kelle tegevusvaldkondadeks on suukirurgia ja implantatsioon, komplitseeritud proteesimine ja igemehaiguste ravi. Ta on lõpetanud Karolinska Instituudi Hambaravikõrgkooli Stockholmis aastal 1997 ja läbinud Master of Oral Implantology (MSc) programmi Goethe Instituudis Frankfurdis aastal 2016. Täna leiab ta toimetamast K3 Hambaravis. Kristina on osalenud paljudel rahvusvahelistel täienduskoolitustel ning on MINEC Estonia juhatuse esimees.

KRISTJAN LANK

Kristjan on CAD/CAM spetsialist, R2Keskuse kogenud tehnik.