Kristina Saarepera: kogemus valuvaba anesteesiaseadmega Quicksleeper, Tallinn

Toimumisaeg: 23. aprill 2024
Toimumiskoht:Proimplant’i õppeklass ,Türi 10c, Tallinn
Lektorid: dr Kristina Saarepera
Korraldaja:Proimplant OÜ
Osavõtutasu:Tasuta
 Kirjeldus:3 TP
Registreerumine:https://www.minec.ee/koolitus/event/valuvabadrsaarepera

Kontakt: 6535884, minec@proimplant.ee

Kutsume Sind koolitusele, kus oma kogemusi jagab Kristina Saarepera, kes on 1.5 aastat kasutanud Quicksleeper valuvaba anesteesia seadet. Kuigi hambaarstina oleme kõik harjunud kasutama lokaalseks anesteesiaks süstalt, siis selgitab Kristina, miks Quicksleeper on osutunud tema regulaarseks abivahendiks.

Quicksleeperi seade eristub oma unikaalsete eelistega, muutes hambaarsti töö efektiivsemaks ja patsiendi kogemuse mugavamaks. Seadme patendeeritud Effitec nõel võimaldab teostada valuvaba anesteesiat, mis erinevalt tavalisest süstlast ei torka, vaid lõikab igeme pinda pindmiselt, muutes protsessi patsiendile valutuks. Eriti oluline pulpiidiga patsientide puhul.

Lisaks sellele, Quicksleeper 5 on ainus turul olev seade, mis võimaldab teostada luu perforatsiooni, toestades seeläbi luusisest anesteesiat. See innovaatiline omadus tagab, et anesteesia on efektiivsem ja töökindlam. Effitec süstaldega, mis lahuse luu sisse puurivad ja annustavad, saavutab Quicksleeper kohese efektiivsuse, süstides lahuse otse juuretipu lähedale. Luusisese anesteesia eelisteks on ka see, et keel, huuled ja põsed säilitavad tundlikuse.

See koolitus on hea võimalus kõigile hambaarstidele, kes soovivad oma praktikas kasutusele võtta uuemad tehnoloogiaid ning parandada patsiendi kogemust. Kasutage võimalust õppida Kristina Saarepera kogemusest ja tutvuda Quicksleeperi seadme võimalustega.

DR KRISTINA SAAREPERA

Kristina on hambaarst, kelle tegevusvaldkondadeks on suukirurgia ja implantatsioon, komplitseeritud proteesimine, igemehaiguste ravi. Ta on lõpetanud Karolinska Instituudi Hambaravikõrgkooli Stockholmis aastal 1997 ja läbinud Master of Oral Implantology (MSc) programmi Goethe Instituudis Frankfurdis aastal 2016. Täna leiab ta toimetamast K3 Hambaravis. Kristina on osalenud paljudel rahvusvahelistel täienduskoolitustel ning on MINEC Estonia juhatuse esimees.