Starlight cabaret esitleb: The GreatEST Show (välja müüdud)

2. detsembri õhtul pärast loengupäeva korraldame ühise revüüteatrikülastuse, kus saame näha Starlight Cabaret uut lavastust “The GreatEST Show”.

The GreatEST Show toob megahitid publikuni uues kuues ja Starlight Cabaret’ le omases võtmes!

Esimeses osas tulevad esitamisele kõigile tuntud kodumaised hitid, mis on tuntuks lauldud armastatud artistide poolt ning leidnud oma koha Eesti muusika kullafondis.
Teises osas kõlavad maailmamuusika pärlid väga erinevatest žanritest. Millised siis on kõige populaarsemad hitid läbi aegade või kes on maailma mängituim nais- ja meesartist?

Aegumatud kodu- ja välismaised hitid toovad lavale revüüteater Starlight Cabaret tipptasemel artistid! Unustamatud solistid Irina Haak, Kalle Sepp või Bert Pringi ning Kristiina Renser või Kärt Anton.
Maitseelamusi pakub Original Sokos Hotel Viru Merineitsi restorani Chef de Cuisine Margus Tammpere à la carte looming, mille juurde sobitatud veinivaliku eest hoolitsevad Eesti parimad sommeljeed!

ÕHTU KAVA
• Peosaal avatakse 19.00, külaliste saabumine hiljemalt 19.15
• Restoran Merineitsi gurmeekokad serveerivad õhtu jooksul pidulistele hõrgu kolmekäigulise à la carte õhtusöögi
• Õhtusöögi käikude vahel etendub revüülavastus
• Õhtu lõppedes võimalik pidu jätkata ööklubis Cafe Amigo (vastavalt ööklubi lahtiolekuaegadele)

Hind: 89 €
Hinnas sisaldub: tervituseks pokaal vahuveini, revüülavastus, 3-käiguline à la carte õhtusöök, sissepääs ööklubisse Café Amigo.

Restoran Merineitsi asub Original Sokos Hotel Viru teisel korrusel, Viru väljak 4, Tallinn. Samal korrusel asub ka garderoob üleriietele. 
Dress code: PIDULIK