R2Gate baaskoolitus, Tallinn

Toimumisaeg:18. jaanuar 2023 15:00-19:00
Toimumiskoht:Proimplant’i õppeklass (Türi 10c, Tallinn)
Lektorid: Dr Kristina Saarepera, Kristjan Lank
Korraldaja:Proimplant OÜ
Osavõtutasu:120€ + km
Kirjeldus: Maht: 5TP
Registreerumine:https://www.minec.ee/koolitus/event/r2gate-baaskoolitus-2023

Tel. +372 6535 884

See kursus on mõeldud Sulle, kui oled veendunud, et suunatud kirurgia on vajalik, kuid Sul puudub selge ülevaade, kuidas seda süsteemi kasutada. Baaskoolituse käigus läbime samm-sammult kõik etapid ettevalmistusest ja planeerimisest kuni operatsioonini läbi kirurgilise suunakape. Koolituse viivad läbi R2Gate’iga igapäevaselt tööd tegev arst Dr Kristina Saarepera ja R2Keskuse tehnik Kristjan Lank, kellelt saad kaasa konkreetsed juhised R2Gate suunatud kirurgia töövoo kohta. Praktilises osas saab iga osaleja töötada R2Gate programmiga, et omandada reaalsed oskused.

15:00-17:00 Sissejuhatus, freehand vs guided surgery, tarkvara ja seadmete ettevalmistus kliinikus, andmete kogumine planeerimiseks, töö planeerimine ja hinnakujundus, juhised R2Gate tarkvaraga töötamiseks, andmete salvestamine, töö kinnitamine.

17:15-19:00 R2Gate programmi ettevalmistus, projektide haldamine, programmi kasutamine ja implantaatide planeerimine.

DR KRISTINA SAAREPERA

Kristina on hambaarst, kelle tegevusvaldkondadeks on suukirurgia ja implantatsioon, komplitseeritud proteesimine, igemehaiguste ravi. Ta on lõpetanud Karolinska Instituudi Hambaravikõrgkooli Stockholmis aastal 1997 ja läbinud Master of Oral Implantology (MSc) programmi Goethe Instituudis Frankfurdis aastal 2016. Täna leiab ta toimetamast K3 Hambaravis. Kristina on osalenud paljudel rahvusvahelistel täienduskoolitustel ning on MINEC Estonia juhatuse esimees.

KRISTJAN LANK

Kristjan on CAD/CAM spetsialist, R2Keskuse kogenud tehnik.