R2Gate baaskoolitus, Tallinn

 

Toimumisaeg:21. november 2023, kell 15.00- 19.00
Toimumiskoht:Proimplanti’i koolitusklass (Türi 10c, Tallinn)
Lektorid: dr Kristina Saarepera ja tehnik Kristjan Lank
Korraldaja:Proimplant OÜ
Osavõtutasu:130€ + KM
 Kirjeldus:max 10 osalejat, 5 TP
Registreerumine:Registreerumine siin lingil

minec@proimplant.ee +372 653 5884

Lihtsad ja selged vastused alustavale kasutajale.
See kursus on mõeldud Sulle, kui oled veendunud, et suunatud kirurgia on vajalik, kuid Sul puudub selge ülevaade, kuidas seda süsteemi kasutada. Baaskoolituse käigus läbime samm-sammult kõik etapid ettevalmistusest ja planeerimisest kuni operatsioonini läbi kirurgilise suunakape. Koolituse viivad läbi R2Gate’iga igapäevaselt tööd tegev arst dr Kristina Saarepera ja R2Keskuse tehnik Kristjan Lank, kellelt saad kaasa konkreetsed juhised R2Gate suunatud kirurgia töövoo kohta. Praktilises osas saab iga osaleja töötada R2Gate programmiga, et omandada reaalsed oskused.

Koolituse ülesehitus

15:00-17:00 Sissejuhatus, freehand vs guided surgery, tarkvara ja seadmete ettevalmistus kliinikus, andmete kogumine planeerimiseks, töö planeerimine ja hinnakujundus, juhised R2Gate tarkvaraga töötamiseks, andmete salvestamine, töö kinnitamine.

17:15-19:00 R2Gate programmi ettevalmistus, projektide haldamine, programmi kasutamine ja implantaatide planeerimine.

Dr Kristina Saarepera

Kristina on hambaarst, kelle tegevusvaldkondadeks on suukirurgia ja implantatsioon, komplitseeritud proteesimine, igemehaiguste ravi. Ta on lõpetanud Karolinska Instituudi Hambaravikõrgkooli Stockholmis aastal 1997 ja läbinud Master of Oral Implantology (MSc) programmi Goethe Instituudis Frankfurdis aastal 2016. Täna leiab ta toimetamast K3 Hambaravis. Kristina on osalenud paljudel rahvusvahelistel täienduskoolitustel ning on MINEC Estonia juhatuse esimees.

Tehnik Kristjan Lank

Kristjan on CAD/CAM spetsialist, R2Keskuse kogenud tehnik.