Praktiline õpituba: Fotograafia hambaravis, Tallinn

Toimumisaeg:29. mai, kell 10.00-13.00
Toimumiskoht:
Proimplant’i koolitusruum (Türi 10c, Tallinn)
Lektorid:Dr Triin Linnamägi
Korraldaja:ProImplant OÜ
Osavõtutasu:50€ + KM
Maht:4TT
Registreerumine:https://www.proimplant.ee/events/fotograafia-hambaravis/#reg-fotograafia

Tel. +372 6535 884

Fotograafia kursus PDF Tallinnas.png
2.png

Paljud arstid ja assistendid on läbinud erinevaid fotograafia koolitusi ning omavad ka kaamerat, kuid regulaarselt siiski ei pildista, sest puudub selge protokoll, kuidas pildistada steriilselt ja ilma operatsiooni segamata. Triin jagab meiega oma kogemusi ja nippe, kuidas päriselt oma teadmised ja kaamera töösse rakendada.

Hambaravi fotograafia pole loodud vaid tööde jagamiseks kolleegidega. See on üks parimaid viise, kuidas jäädvustada oma tehtud töid ja iseseisvalt nende pinnalt õppida.

Fotograafia kursus on mõeldud hambaarstidele ja assistentidele, kes soovivad oma teadmisi täiendada, kui ka neile, kes alles alustavad õppimist. Läbi tehnilist poolt tutvustavate põhiteadmiste (nagu avaarv, säriaeg, ISO, teravustamiskaugus jt parameetrid) saab kursusel osaleja kerge vaevaga selgeks, mida teha, kui pilt alati välja ei tule.

Läbi näidete ja enamlevinud vigade proovime jõuda ideaalse pildini. Püüame leida üheskoos nippe ja trikke, kuidas oleks kõige lihtsam teha fotoülesvõtteid steriilses keskkonnas. Ühtlasi vaatame, millist foto- ja lisavarustust (peegelkaamera / telefon / telefon + SmileLite) võiks hambaarst omada nii pildi tegemiseks kui abistamiseks ning milliseid programme kasutada järeltöötluseks (Lightroom / PhotoLab / Dolphin).

Hea oleks, kui kursusel osaleja saaks kaasa võtta oma fotoaparaadi, millega igapäevaselt pilte teeb. Kui seda veel ei ole, saab kohapeal tutvust teha Canoni peegelkaamera ja SmileLite’i seadmega.

Tutvu lähemalt:  https://www.proimplant.ee/events/fotograafia-hambaravis