Implantoloogia baaskursus, Tallinn

Toimumisaeg:5. juuni 2021 kell 09:30-16:00
Toimumiskoht:Proimplant’i õppeklass (Türi 10c, Tallinn)
Lektorid: Dr Kristina Saarepera
Korraldaja:Proimplant OÜ
Osavõtutasu:120€ + km
 Kirjeldus: Maht: 8TP
Registreerumine:https://www.proimplant.ee/events/implantoloogia-baaskursus-2021kevad

Tel. +372 6535 884

Implantoloogia baaskursus

Koolituspäeva eesmärgiks on anda vajalikud baasteadmised, praktiseerimaks ohutut ning pikaajaliselt edukat implantoloogiat. Koolituspäev koosneb nii teoreetilisest osast, mis toetub live case’idele, kui ka praktilisest hands-on kursusest. Koolitus on üles ehitatud viisil, et selle lõppedes omaksid vajalikke teadmisi ning saaksid enesekindlalt planeerida ja panna esimese implantaadi või täiustada oma tänaseid teadmisi, tagamaks ülevaate kaasaja ravivõimaluste kohta.

KOOLITUSE ÜLESEHITUS

9:30-13:00 Patsiendi ettevalmistus implantatsiooniks, implantaadiravi planeerimine, erinevad metoodikad ja võimalused, implantaatide positsioneerimine, kirurgilised šabloonid, implantaadikirurgia etapid lihtsa implantatsiooni korral, kohene implantatsioon, kohene koormamine. R2Gate suunatud kirurgia (digitaalne hambaravi).

13:30-16:00 Praktiline osa: implantatsioon lõualuu analoogidel ja ajutise krooni paigaldamine / eemaldamine luumudelil. Implantaadiproteetika põhialused, erinevad proteetilised lahendused implantaadiravis.

megagen1.png

DR KRISTINA SAAREPERA

Kristina on hambaarst, kelle tegevusvaldkondadeks on suukirurgia ja implantatsioon, komplitseeritud proteesimine, igemehaiguste ravi. Ta on lõpetanud Karolinska Instituudi Hambaravikõrgkooli Stockholmis aastal 1997 ja läbinud Master of Oral Implantology (MSc) programmi Goethe Instituudis Frankfurdis aastal 2016. Täna leiab ta toimetamast K3 Hambaravis. Kristina on osalenud paljudel rahvusvahelistel täienduskoolitustel ning on MINEC Estonia juhatuse esimees.