EHP eelkursus 2022: Praktiline koolitus: kofferdami paigaldamine

Toimumisaeg:25. august 2022, kl. 10 – 12
Toimumiskoht:Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse instituut, L. Puusepa 1a, Tartu, ruum 1a-4004, 4 korrus
Korraldaja:Eesti Hambaarstide Liit
Lektorid:Liidia Kazanskaja
Kirjeldus: 3 TP

 

Eelkursuse info:

Dr Liidia Kazanskaja

Praktiline koolitus: kofferdami paigaldamine

Kofferdam on oluline väga paljude protseduuride juures. Juureravis on kofferdam lausa kohustuslik. 

Koolituse käigus räägime, milliseid eeliseid annab kofferdami kasutamine arstile ja milliseid patsiendile. Käsitleme instrumentaariumi: klampe, tange, kofferdami eri variante. Õpime mudelite peal, kuidas isoleerida üksikuid hambaid juureravi protseduuriks ja kuidas teostada kvadrantisolatsiooni restauratiivseteks protseduurideks. 

Liidia Kazanskaja

Liidia Kazanskaja omandas hambaarstikraadi Tartu Ülikoolist 2005. aastal. Aastatel 2005–2008 jätkas ta täiendõpet Tartu Ülikoolis restauratiivse hambaravi residentuuris. Aastast 2008 on ta hambaravi eriarst endodontia valdkonnas. Aastatel 2005–2006 oli ta TÜ arstiteaduskonna hambaraviteaduse õppejõud. Alates 2006. a töötab Unimed Kaarli Hambakliinikus, pühendudes konservatiivsele ja mikrokirurgilisele juureravile. Liidia Kazanskaja on järjepidevalt osa võtnud Euroopa juhtivatest endodontia kongressidest, täiendanud ennast praktilistel koolitustel juureravi alal ning osalenud üldhambaarstlikel täiendkoolitustel nii Eestis kui väljaspool.  Liidia Kazanskaja on Eesti Hambaarstide Liidu volikogu, ESE (European Society of Endodontology) ja Eesti Endodontia Seltsi liige.

Osavõtutasud:

 

EHL liige150€
EHL mitteliige300€

Pärast tellimuse/arve tasumist saabub teie postkasti QR koodiga pilet, mis tagab sissepääsu EHP eelkursusele. Kui registreerite rohkem kui ühe osaleja, siis lisage kindlasti iga osaleja nimi ning isiklik e-posti aadress!

EHP 2022 osavõtutasude tagastamise kord:

– kuni 30. juunini 2022 makstakse tagasi 75% ürituse maksumusest

– alates 1. juulist – 17. juulini 2022 makstakse tagasi 50% ürituse maksumusest

– alates 17. juulist 2022 tagasimakseid ei teostata