EHP eelkursus 2021: Kliiniliste juhtumite ümarlaud. Õpitarkused läbi Eesti keerukate juhtumite, mida modereerib Davide Farronato (inglise keeles)

Toimumisaeg:26.08.2021,  kl. 11.00-15.00
Toimumiskoht:Tartu
Korraldaja:Eesti Hambaarstide Liit
Lektorid:Davide Farronato
Kirjeldus:5 TP

 

Eelkursuse info:

Davide Farronato PhD on Sündinud Milanos 18.06.1979. Ta on lõpetanud Milanos hambaraviteaduskonna cum laude, omab doktorikraadi „Innovatiivsed meetodid  SuuImplantoloogias ja Rehabiliteerimisel Implantaatproteesidega”, on spetsialiseerunud suukirurgiale.

IAO (Itaalia Osseointegratsiooni Akadeemia) ja MINECi (MegaGen International Network of Education and Clinical Research) aktiivne liige, SISCOO (Italian Society of Specialists in Oral Surgery) asutajaliige. Ta on Insubria ülikooli (Itaalia) teadur (abiprofessor). Ta on disaininud implantaate mitmetele implantaadi ettevõtetele ja tema teadustöö eesmärk on mõista muutujaid, mis mõjutavad periimplantaatkudede stabiilsust pikemas perspektiivis.

Kliiniliste juhtumite ümarlaud. Õpitarkused läbi Eesti keerukate juhtumite, mida modereerib Davide Farronato.

Iga arst soovib saada prognoositavat ja stabiilset esteetilist tulemust. Mõnikord satuvad meieni aga keerulised juhtumid, mida pole lihtne lahendada, kuid nende pealt on palju õppida, sest eksimusruum on väike. Selles sessioonis tutvustavad 5 Eesti kogemusega implantoloogi oma kliinilisi juhtumeid, alustades algandmetest (röntgen, pildid, anamneesid), jätlates erinevate ravivõimaluste arutelu üle ja lõpetades valitud raviplaani lõpptulemuse tutvustamisega. Davide Farronato modereerimisel ergutatakse arutelu juhtumi autori ja publiku vahel püüdes käsitletud juhtumitest võimalikult palju õppida, et igapäevaselt saada stabiilset soovitud tulemusi.

Osavõtutasud:

kuni 16.05.17.05 – 20.06.
EHL liige100€150€
EHL mitteliige 150€200€

 

EHP 2021 osavõtutasude tagastamise kord:

– kuni 30. juunini 2021 makstakse tagasi 75% ürituse maksumusest

– alates 1. juuli – 18. juuli 2021 makstakse tagasi 50% ürituse maksumusest

– alates 19. juuli 2021 tagasimakseid ei teostata