EHP eelkursus 2021: Kliiniliste juhtumite ümarlaud. Õpitarkused läbi Eesti keerukate juhtumite, mida modereerib Davide Farronato (inglise keeles)

Toimumisaeg:26.08.2021,  kl. 11.00-15.00
Toimumiskoht:TÜ raamatukogu konverentsikeskus,  W. Struve 1, Tartu, Äksi seminariruum, III korrus
Korraldaja:Eesti Hambaarstide Liit
Lektorid:Davide Farronato
Kirjeldus:5 TP

 

INFORMATSIOON (9. august 2021):

Eesti Hambaarstide Päevad (EHP) toimuvad 26.-28. augustini TÜ raamatukogus, Vanemuise Teatris ja Tartu Ülikoolis.

EHP põhiprogrammi pilet

 • Kõik EHP põhiprogrammile registreerunud isikud saavad personaalse sissepääsupileti.
 • Pilet saabub Fienta keskkonnast, e-posti aadressilt info@fienta.ee. Palun kontrollige, et kiri poleks läinud rämpsposti või mõnda teise kausta.
 • Pilet saadetakse tellimuse esitanud isiku e-posti aadressile. Kui ühelt aadressilt on tehtud rohkem kui üks tellimus, saadetakse KÕIK tellitud piletid sellele e-posti aadressile. Grupitellimuse tegijad – palun edastage igale registreeritud isikule eraldi pilet.
 • Igas pileti e-kirjas on personaalne, konkreetse piletiga seotud link, millele vajutades avaneb aken ees- ja perekonnanime sisestamiseks. See tuleb täita hiljemalt 23. augustiks, et osalenutele väljastada personaalne tunnistus. 
 • Igal piletil on QR kood, mis skanneeritakse EHP-le sisenemisel. Ühte piletit saab valideerida ainult ühe korra. Selle alusel väljastatakse osalejale käepael ja EHP kott ning on hiljem aluseks ka tunnistuse väljastamisel.

EHP-le sisenemine võib sel korral võtta tavapärasest rohkem aega, mistõttu palume tulla aegsasti kohale või võimalusel registreeruda juba 26. augustil 15:00-20:00 Vanemuise teatri fuajees.

EHP registreerimispunktid on Vanemuise teatri fuajees avatud 27. ja 28. augustil 08:00 – 18:00.

COVID-19 tulenevad reeglid

EHP-l saavad osaleda ainult need isikud, kes:

 1. on vaktsineeritud COVID-19 haiguse vastu.
 2. on COVID-19 haiguse läbi põdenud.
 3. esitavad negatiivse koroonaviiruse PCR testi tulemuse, mis pole vanem kui 72 h, loetuna sellest päevast, mil osaleja EHP-le siseneb.

Kõik ülaltoodud tõendid saab genereerida digilugu.ee keskkonnas ning tuleb esitada sisenemisel kas paberil või nutiseadmest koos isikut tõendava dokumendiga.

Enne EHP-le tulekut on võimalik teostada antigeeni kiirtest, mille negatiivne tulemus sobib samuti EHP-le sisenemiseks. Antigeeni kiirtesti tulemus ei tohi olla vanem kui 48 h. Kiirtesti saab soodushinnaga teha EHL koostööpartnerite juures või vabalt valitud muus tervishoiuasutuses, mis väljastab ka sertifikaadi testi tulemuste kohta. NB! negatiivne kiirtest ei vabasta kohustusest hoida distantsi ja kanda isikukaitsevahendeid.

Confido meditsiinikeskus, sooduskood KIKU_21, vajalik on eelregistreerumine, vajutades siia.

 • Kõik COVID-it puudutavad reeglid kehtivad ka EHP eelkursustele ning peoõhtu külastajatele 27.08 Püssirohukeldris.
 • Korraldaja ei hüvita PCR või antigeeni kiirtestiga kaasnevaid kulusid.
 • Oma nakkusohutuse mitte tõendamise korral pole võimalik EHP-l osaleda! 
 • Korraldajal on õigus isikusamasuse tuvastamiseks küsida isikut tõendavat dokumenti.
 • Sujuvaks sisenemiseks EHP alale, palume panna kõik vajalikud dokumendid valmis enne sissepääsuni jõudmist.

Vanemuise kassast on soovijatel võimalik soetada maske ning EHP alal asuvad ka kontaktivabad käte desinfitseerimisjaamad.

Täname kõiki mõistva suhtumise eest. Usaldame oma inimesi ja soovime väga, et iga sündmusel osaleja saaks end tunda võimalikult turvaliselt ning meie kogukond oleks terve!

Palume võimalusel teil seda infot levitada ka oma kolleegide hulgas, kes EHP-le tulemas!

 

Eelkursuse info:

Davide Farronato PhD on Sündinud Milanos 18.06.1979. Ta on lõpetanud Milanos hambaraviteaduskonna cum laude, omab doktorikraadi „Innovatiivsed meetodid  SuuImplantoloogias ja Rehabiliteerimisel Implantaatproteesidega”, on spetsialiseerunud suukirurgiale.

IAO (Itaalia Osseointegratsiooni Akadeemia) ja MINECi (MegaGen International Network of Education and Clinical Research) aktiivne liige, SISCOO (Italian Society of Specialists in Oral Surgery) asutajaliige. Ta on Insubria ülikooli (Itaalia) teadur (abiprofessor). Ta on disaininud implantaate mitmetele implantaadi ettevõtetele ja tema teadustöö eesmärk on mõista muutujaid, mis mõjutavad periimplantaatkudede stabiilsust pikemas perspektiivis.

Kliiniliste juhtumite ümarlaud. Õpitarkused läbi Eesti keerukate juhtumite, mida modereerib Davide Farronato.

Iga arst soovib saada prognoositavat ja stabiilset esteetilist tulemust. Mõnikord satuvad meieni aga keerulised juhtumid, mida pole lihtne lahendada, kuid nende pealt on palju õppida, sest eksimusruum on väike. Selles sessioonis tutvustavad 5 Eesti kogemusega implantoloogi oma kliinilisi juhtumeid, alustades algandmetest (röntgen, pildid, anamneesid), jätlates erinevate ravivõimaluste arutelu üle ja lõpetades valitud raviplaani lõpptulemuse tutvustamisega. Davide Farronato modereerimisel ergutatakse arutelu juhtumi autori ja publiku vahel püüdes käsitletud juhtumitest võimalikult palju õppida, et igapäevaselt saada stabiilset soovitud tulemusi.

Osavõtutasud:

kuni 16.05.17.05 – 20.06.
EHL liige100€150€
EHL mitteliige 150€200€

 

EHP 2021 osavõtutasude tagastamise kord:

– kuni 30. juunini 2021 makstakse tagasi 75% ürituse maksumusest

– alates 1. juuli – 18. juuli 2021 makstakse tagasi 50% ürituse maksumusest

– alates 19. juuli 2021 tagasimakseid ei teostata