Direktne või indirektne protseduur: Tagahammaste restauratsioonid on tehtud lihtsamaks (veebiseminar)

Toimumisaeg:29.09.2022 kell 21.00-22.30
Toimumiskoht:veebikeskkonnas
Lektorid: Dr. Giuseppe Chiodera, Dr. Eva Berroeta, veebiseminar inglise keeles
Korraldaja:3M Eesti OÜ
Osavõtutasu:Tasuta
 Kirjeldus: 1 TP
Registreerumine:https://engage.3m.com/LP=34949?utm_term=hcbg-ocsd-den-et_ee-chd-direct_stepbystep_events-chanpart-eml-ehl-register-na-sep22-45493

Dr. Giuseppe Chiodera

Dr. Giuseppe Chiodera on arendanud kontseptsiooni “Essential lines”, mis võimaldab teil loovalt taastada mitte ainult funktsiooni, vaid ka ainulaadset esteetikat. Selle eesmärgiks on taastada tagahammaste elutruu anatoomiat kiiresti.

 Dr. Eva Berroeta

Dr. Eva Berroeta tegeleb suuremate taastusravi juhtumitega ja enamuses oma kliinilisest praktikast keskendub indirektsetele restauratsioonidele. Tagahambad nõuavad materjale, mis lisaks esteetikale pakuvad ka piisavat mehhaanilist tugevust. Dr. Berroeta näitab kliinilisi tegureid, mis määravad valikut direktse ja indirektse restauratsiooni vahel ning nippe kuidas teha seda võimalikult lihtsalt ja ootusepäraselt.

150 esimest registreerujat Eestist, kes võtavad osa koolitusest reaalajas ja lubavad endaga ühendust võtta, saavad valitud edasimüüja kaudu ka 3M materjalide näidised.

Puutudes kokku suure hulga erinevate materjalide ja instrumentidega hamba funktsionaalsuse ja anatoomia taastamiseks, ei pruugi optimaalse raviplaani valik olla ilmselge.

Kutsume teid 29. septembril vaatama Dr. Eva Berroeta and Dr. Giuseppe Chiodera webinari, kus võrreldakse erinevaid direktseid ja indirektseid lahendusi tagahammaste restauratsiooniks.

Koolitus toimub inglise keeles